Koffie workshop

Wilhelminaplein Rotterdam

Koffie/latte art cursus

Wil jij alles te weten komen over koffie en wil je leren hoe je zo’n leuk hartje maakt in de cappuccino? Dan is een koffieworkshop van Barista Cafe echt iets voor jou! Zo vertellen wij jou tijdens onze koffieworkshop alles over de boeiende historie van koffie, het proces van koffiebes tot perfecte espresso, leer je melk opschuimen en maak je je eigen cappuccino, latte of andere specialty coffee.

Klik op de ‘workshop reserveren’ knop om een datum en tijd te kiezen die jou uitkomt. Per groep kunnen tien mensen meedoen. We werken met twee professionele koffiemachines en twee SCA gecertificeerde barista’s die je alles uitleggen. Iedereen krijgt genoeg persoonlijke aandacht én meerdere keren de kans om zelf latte art te maken.

Meer informatie over de koffiecursus

Tijdens de koffieworkshop leer je over de oorsprong van koffie, het verwerkingsproces van de koffiebes, het zetten van de perfecte espresso en leggen we de basis voor melk opschuimen en latte-art schenken. De workshop is ook erg handig voor mensen met een eigen espressomachine thuis!

De koffieworkshop is te boeken vanaf twee personen. Wil je toch in je eentje komen is dat geen probleem, stuur dan een mail naar het onderstaand adres en wij zullen kijken waar we nog plek hebben.

Heb je nog vragen?
Aarzel dan niet om een e-mail te sturen naar lennart.vangeest@baristacafe.nl, of kom langs bij Barista Cafe Rotterdam Wilhelminaplein om de mogelijkheden te bespreken. 

We kijken ernaar uit je snel te zien!

Winkelwagen